HM24-1A83-02
DigiKey raktári szám
374-1207-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HM24-1A83-02
Leírás
RELAY REED SPST 3A 24V
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tekercsáram
24 mA
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
2VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
3 ms
Tekercs feszültsége
24VDC
Kikapcsolási idő
1.5 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram
3 A
Tekercs ellenállása
1 kOhms
Kapcsolási feszültség
7500VAC, 7500VDC - max.