HM12-1A69-150
DigiKey raktári szám
374-1206-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HM12-1A69-150
Leírás
RELAY REED SPST 3A 12V
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HM12-1A69-150 modellek
Kategória
Tekercsáram
80 mA
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
1 VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
3 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Kikapcsolási idő
1.5 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram
3 A
Tekercs ellenállása
150 Ohms
Kapcsolási feszültség
10000VAC, 10000VDC - max.