BH24-1A85-M
DigiKey raktári szám
374-BH24-1A85-M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BH24-1A85-M
Leírás
HIGH VOLTAGE AND INSULATION REED
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tekercsáram
15 mA
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
17,6 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
1.1 ms
Tekercs feszültsége
24VDC
Kikapcsolási idő
400 µs
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram
1 A
Tekercs ellenállása
1.6 kOhms
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 1000VDC - max.