BH12-1A85-M
DigiKey raktári szám
374-BH12-1A85-M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BH12-1A85-M
Leírás
HIGH VOLTAGE AND INSULATION REED
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tekercsáram
30 mA
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
8,8VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
1.1 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Kikapcsolási idő
400 µs
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram
1 A
Tekercs ellenállása
400 Ohms
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 1000VDC - max.