ZV25K1210T401N
DigiKey raktári szám
ZV25K1210T401NTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ZV25K1210T401NCT-ND - Vágott szalag (CT)
ZV25K1210T401NDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZV25K1210T401N
Leírás
VARISTOR 39V 400A 1210
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
39 V 400 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
42.9 V
Gyártó
Stackpole Electronics Inc
Lökőáram
400 A
Sorozat
Energia
1,8J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
1060 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
25 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
31 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
35.1 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
39 V