WW3FT4R00
DigiKey raktári szám
WW3FT4R00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
WW3FT4R00CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
WW3FT4R00
Leírás
RES 4 OHM 1% 3W AXIAL
Részletes leírás
4 Ohms ±1% 3W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
WW3FT4R00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Méretek
0,187" átmérő x 0,560" H. (4,75mm x 14,22mm)