WW3FT30R0
DigiKey raktári szám
WW3FT30R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
WW3FT30R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
WW3FT30R0
Leírás
RES 30 OHM 1% 3W AXIAL
Részletes leírás
30 Ohms ±1% 3W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
WW3FT30R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Méretek
0,187" átmérő x 0,560" H. (4,75mm x 14,22mm)