SP3AJT36R0
DigiKey raktári szám
SP3AJT36R0-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SP3AJT36R0
Leírás
RES 36 OHM 5% 4W AXIAL
Részletes leírás
36 Ohms ±5% 4W Furatszerelt ellenállás axiális Olvadó, Biztonsági huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
SP3AJT36R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Méretek
0,218" átmérő x 0,500" H. (5,54mm x 12,70mm)