SP3AJT10R0
DigiKey raktári szám
SP3AJT10R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SP3AJT10R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SP3AJT10R0
Leírás
RES 10 OHM 5% 4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 4W Furatszerelt ellenállás axiális Olvadó, Biztonsági huzaltekercselésű
EDA / CAD modellek
SP3AJT10R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Méretek
0,218" átmérő x 0,500" H. (5,54mm x 12,70mm)