SP3AJT100R
DigiKey raktári szám
SP3AJT100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SP3AJT100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SP3AJT100R
Leírás
RES 100 OHM 5% 4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±5% 4W Furatszerelt ellenállás axiális Olvadó, Biztonsági huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SP3AJT100R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
Olvadó, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,218" átmérő x 0,500" H. (5,54mm x 12,70mm)