RVCU2512FT10M0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RVCU2512FT10M0 |
Leírás | RES, HV, 2512, 10 MOHM, 1%, 1W |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 MOhms ±1% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RVCU2512FT10M0 modellek |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens 100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2512 (6332 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,248" H. x 0,126" Sz. (6,30mm x 3,20mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |