RVCU2512FT100K
DigiKey raktári szám
738-RVCU2512FT100KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RVCU2512FT100KCT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RVCU2512FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RVCU2512FT100K
Leírás
RES, HV, 2512, 100 KOHM, 1%, 1W
Részletes leírás
100 kOhms ±1% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RVCU2512FT100K modellek
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Méretek
0,248" H. x 0,126" Sz. (6,30mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)