RVCU2010FT10M0
DigiKey raktári szám
738-RVCU2010FT10M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RVCU2010FT10M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RVCU2010FT10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RVCU2010FT10M0
Leírás
RES, HV, 2010, 10 MOHM, 1%, 0.5W
Részletes leírás
10 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RVCU2010FT10M0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)