RVCU2010FT100K
DigiKey raktári szám
738-RVCU2010FT100KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RVCU2010FT100KCT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RVCU2010FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RVCU2010FT100K
Leírás
RES, HV, 2010, 100 KOHM, 1%, 0.5
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RVCU2010FT100K modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)