RVCU1206FT2M00 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RVCU1206FT2M00 |
Leírás | RES, HV, 1206, 2 MOHM, 1%, 0.33W |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RVCU1206FT2M00 modellek |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens 100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,120" H. x 0,063" Sz. (3,05mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |