RVCU1206FT2M00
DigiKey raktári szám
738-RVCU1206FT2M00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RVCU1206FT2M00CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RVCU1206FT2M00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RVCU1206FT2M00
Leírás
RES, HV, 1206, 2 MOHM, 1%, 0.33W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RVCU1206FT2M00 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,120" H. x 0,063" Sz. (3,05mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)