RTAN1206BTT60R4
DigiKey raktári szám
738-RTAN1206BTT60R4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RTAN1206BTT60R4
Leírás
RES PREC TAN, 60.4 OHM, 1206, 0.
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60.4 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RTAN1206BTT60R4 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Teljesítmény (Watt)
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)