RSMF3JT10R0
DigiKey raktári szám
RSMF3JT10R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RSMF3JT10R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSMF3JT10R0
Leírás
RES 10 OHM 5% 3W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 3W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fém-oxid fólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSMF3JT10R0 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 235°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,217" átmérő x 0,591" H. (5,50mm x 15,00mm)