RPC0805FT1R10-UP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
1.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RPC0805FT1R10-UP
DigiKey raktári szám
738-RPC0805FT1R10-UPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPC0805FT1R10-UP
Leírás
RES 1.1 OHM 1% 1/2W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RPC0805FT1R10-UP modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)