RNV14FAL220K
DigiKey raktári szám
RNV14FAL220KCT-ND - Vágott szalag (CT)
RNV14FAL220KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNV14FAL220K
Leírás
RES 220K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
220 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
RNV14FAL220K modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,236" H. (2,40mm x 6,00mm)