RNV14FAL1M50
DigiKey raktári szám
RNV14FAL1M50CT-ND - Vágott szalag (CT)
RNV14FAL1M50TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNV14FAL1M50
Leírás
RES 1.5M OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
1.5 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
RNV14FAL1M50 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,236" H. (2,40mm x 6,00mm)