RNV14FAL100K
DigiKey raktári szám
RNV14FAL100KCT-ND - Vágott szalag (CT)
RNV14FAL100KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNV14FAL100K
Leírás
RES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNV14FAL100K modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,094" átmérő x 0,236" H. (2,40mm x 6,00mm)