RNMF14FTD619K megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 7 601
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
619 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNMF14FTD619K
DigiKey raktári szám
RNMF14FTD619K-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNMF14FTD619K
Leírás
RES 619K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNMF14FTD619K modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,070" átmérő x 0,130" H. (1,78mm x 3,30mm)