RNF14GTD10K0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
10 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF14GTD10K0
DigiKey raktári szám
RNF14GTD10K0-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF14GTD10K0
Leírás
RES 10K OHM 2% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF14GTD10K0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)