RNF14FTD49R9
DigiKey raktári szám
RNF14FTD49R9TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RNF14FTD49R9CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF14FTD49R9
Leírás
RES 49.9 OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
49.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
RNF14FTD49R9 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)