RNF14FTC49R9 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 92
Similar
Raktáron: 522
Similar
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 292
KOA Speer Electronics, Inc.
49.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF14FTC49R9
DigiKey raktári szám
RNF14FTC49R9-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF14FTC49R9
Leírás
RES 49.9 OHM 1% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF14FTC49R9 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)