RNF14FBD24R3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Dale
24.3 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF14FBD24R3
DigiKey raktári szám
738-RNF14FBD24R3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF14FBD24R3
Leírás
RES 24.3 OHM 1% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF14FBD24R3 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)