RNF12FTD49R9 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
49.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF12FTD49R9
DigiKey raktári szám
RNF12FTD49R9-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF12FTD49R9
Leírás
RES 49.9 OHM 1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF12FTD49R9 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,108" átmérő x 0,344" H. (2,75mm x 8,75mm)