RNF12FBD10K0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF12FBD10K0
DigiKey raktári szám
738-RNF12FBD10K0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF12FBD10K0
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF12FBD10K0 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,108" átmérő x 0,344" H. (2,75mm x 8,75mm)