RNCF1206TKY1K20 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
1.2 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNCF1206TKY1K20
DigiKey raktári szám
RNCF1206TKY1K20-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF1206TKY1K20
Leírás
RES SMD 1.2K OHM 0.01% 1/4W 1206
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RNCF1206TKY1K20 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)