RNCF1206TKW10K0
DigiKey raktári szám
738-RNCF1206TKW10K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RNCF1206TKW10K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RNCF1206TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF1206TKW10K0
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNCF1206TKW10K0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)