RNCF0805TKW28K7
DigiKey raktári szám
738-RNCF0805TKW28K7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0805TKW28K7
Leírás
RES 28.7K OHM 0.01% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28.7 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNCF0805TKW28K7 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)