RNCF0805TKW10K0
DigiKey raktári szám
RNCF0805TKW10K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RNCF0805TKW10K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
RNCF0805TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0805TKW10K0
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
RNCF0805TKW10K0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)