RNCF0805DTE6K04 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Susumu
Raktáron: 22 516
Adatlap
Upgrade
YAGEO
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Vishay
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Susumu
6.04 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNCF0805DTE6K04
DigiKey raktári szám
738-RNCF0805DTE6K04TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RNCF0805DTE6K04CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RNCF0805DTE6K04DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0805DTE6K04
Leírás
RES SMD 6.04K OHM 0.5% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNCF0805DTE6K04 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)