RNCF0805DTE3K60 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RNCF0805DTE3K60 |
Leírás | RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/4W 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3.6 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RNCF0805DTE3K60 modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200 |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±25ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |