RNCF0603DTE499K
DigiKey raktári szám
738-RNCF0603DTE499KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RNCF0603DTE499KCT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RNCF0603DTE499KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0603DTE499K
Leírás
RES SMD 499K OHM 0.5% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
499 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
RNCF0603DTE499K modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,031" Sz. (1,55mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)