RMCF1206JT510R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RMCF1206JT510R |
Leírás | RES 510 OHM 5% 1/4W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 510 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RMCF1206JT510R modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200 |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |