RMCF1206JT100R
DigiKey raktári szám
RMCF1206JT100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF1206JT100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF1206JT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF1206JT100R
Leírás
RES 100 OHM 5% 1/4W 1206
Részletes leírás
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF1206JT100R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)