RMCF1206FT10R0
DigiKey raktári szám
RMCF1206FT10R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF1206FT10R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF1206FT10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF1206FT10R0
Leírás
RES 10 OHM 1% 1/4W 1206
Részletes leírás
10 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF1206FT10R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)