RMCF0805JT10K0
DigiKey raktári szám
RMCF0805JT10K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0805JT10K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0805JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0805JT10K0
Leírás
RES 10K OHM 5% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RMCF0805JT10K0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)