RMCF0805JT100R
DigiKey raktári szám
RMCF0805JT100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0805JT100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0805JT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0805JT100R
Leírás
RES 100 OHM 5% 1/8W 0805
Részletes leírás
100 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF0805JT100R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)