RMCF0603JT3K30
DigiKey raktári szám
RMCF0603JT3K30TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0603JT3K30CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0603JT3K30DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0603JT3K30
Leírás
RES 3.3K OHM 5% 1/10W 0603
Részletes leírás
3.3 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF0603JT3K30 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,031" Sz. (1,55mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)