RMCF0603FT4K70
DigiKey raktári szám
RMCF0603FT4K70TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0603FT4K70CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0603FT4K70DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0603FT4K70
Leírás
RES 4.7K OHM 1% 1/10W 0603
Részletes leírás
4.7 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF0603FT4K70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,061" H. x 0,031" Sz. (1,55mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)