RMCF0603FT10K0
DigiKey raktári szám
RMCF0603FT10K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0603FT10K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0603FT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0603FT10K0
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RMCF0603FT10K0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,061" H. x 0,031" Sz. (1,55mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)