RMCF0402FT499R
DigiKey raktári szám
RMCF0402FT499RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0402FT499RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0402FT499RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0402FT499R
Leírás
RES 499 OHM 1% 1/16W 0402
Részletes leírás
499 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RMCF0402FT499R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)