RMCF0201ZT0R00
DigiKey raktári szám
RMCF0201ZT0R00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RMCF0201ZT0R00CT-ND - Vágott szalag (CT)
RMCF0201ZT0R00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RMCF0201ZT0R00
Leírás
RES 0 OHM JUMPER 1/20W 0201
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0 Ohms átkötő SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RMCF0201ZT0R00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Gyrt.
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Sorozat
Gyártói tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,011" (0,28mm)