RHC2512JT10R0 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 21 095
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
10 Ohms ±5% 2W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RHC2512JT10R0
DigiKey raktári szám
738-RHC2512JT10R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RHC2512JT10R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RHC2512JT10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RHC2512JT10R0
Leírás
RES 10 OHM 5% 2W 2512
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RHC2512JT10R0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,248" H. x 0,126" Sz. (6,30mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)