RGC0805DTC20K5
DigiKey raktári szám
738-RGC0805DTC20K5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGC0805DTC20K5
Leírás
RES 20.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20.5 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RGC0805DTC20K5 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)