RAVF104DFT33R0
DigiKey raktári szám
738-RAVF104DFT33R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RAVF104DFT33R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RAVF104DFT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAVF104DFT33R0
Leírás
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 Ohm ±1% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAVF104DFT33R0 modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
62,5mW
Gyártó
Stackpole Electronics Inc
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Áramkör típusa
izolált
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás (Ohm)
33
Tokozás
0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Tűrés
±1%
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Ellenállások száma
4
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)