HVCB2010FDD10M0 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 1 846
Adatlap
10 MOhms ±1% 1W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2010FDD10M0
DigiKey raktári szám
HVCB2010FDD10M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HVCB2010FDD10M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
HVCB2010FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVCB2010FDD10M0
Leírás
RES 10M OHM 1% 1W 2010
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
HVCB2010FDD10M0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,200" H. x 0,100" Sz. (5,08mm x 2,54mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,76mm)